מהנדס חשמל

 

 

הנדסת חשמל - יורם לנקביץ

 
     
 

יורם לנקביץ בוגר הפקולטה להנדסת חשמל בטכניון - BSC.

 נסיון של מעל 30 שנה בתחום הנדסת החשמל, זרם חזק, מתח גבוה ומתח נמוך.

 ביצוע בדיקות וייעוץ בתחום של הנדסת חשמל  בפרוייקטים בארץ ובחו"ל.

 
     
  חיים קלים  
 
אין ספק שמאז המצאת החשמל חיינו הפכו לקלים ונוחים יותר. פעולות שדרשו מאמץ פיזי רב מתבצעות כיום תוך זמן קצר באמצעות מכשיר חשמלי. החשמל גם מספק לנו אנרגיה לצורכי תאורה, כך שאיננו צריכים להיות תלויים באור הטבעי שהשמש מספקת לנו. אך יחד עם זאת, אסור לנו לטעות ולחשוב שהחשמל לא יכול להיות גם מסוכן עבורנו. בשימוש לא נכון ולא זהיר, אנרגיית החשמל יכולה גם להרוג. לכן כשנדרש טיפול מקצועי במערכת או בתשתית החשמל בבית, במשרד, בעסק או בכל מקום אחר, יש להיעזר בשירותיו של מי שמומחה בהנדסת חשמל. דהיינו – במהנדס חשמל.
 
     
                                                                                                                      הנדסת חשמל   
     
  הנדסת חשמל – מאז ועד היום  
 
הנדסת חשמל, כתחום עיסוק מקצועי, לא התפתחה מיד עם המצאת החשמל. רק במאה ה- 19, בעקבות התאוצה הרבה בשימוש בחשמל באופן מסחרי, החל החשמל להפוך למושא מחקר מדעי. בסוף מאה זו הפכה הנדסת החשמל לתחום עיסוק מוגדר ובעל זהות מובחנת.
הנדסת חשמל היא תחום הנדסי העוסק בתכנון של מעגלים חשמליים והתאמתם לשימוש ספציפי (כמו למשל לתאורת רחוב, להפעלת מכונות וכדומה). ככלל, הנדסת חשמל מתמקדת בפתרון בעיות במערכות חשמליות גדולות, כמו למשל מערכות לייצור חשמל. אם בעבר הנדסת החשמל התעסקה בעיקר במכשירים חשמליים, כמו הטלגרף, הרי שכיום, עם ההתקדמות הטכנולוגית, הנדסת חשמל כוללת גם תתי תחומים רבים, כגון: אלקטרוניקה, עיבוד אותות תקשורת, הספק, בקרה ועוד.
 
 
  יורם לנקוביץ – מהנדס חשמל  
 
מהנדס החשמל יורם לנקוביץ מתמחה בביצוע עבודות תשתית למערכת החשמל, ובמתן שירותי בדיקה ותיקון. כמהנדס חשמל וכחשמלאי בודק סוג 3, הוא מוסמך לתכנן ולהקים כל מתקן חשמל שהוא. את הידע הנרחב שצבר בתחום הנדסת החשמל מעמיד יורם לנקוביץ לרשות מגוון לקוחותיו: קבלני חשמל ובניין, משרדי תכנון, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, לקוחות פרטיים ועוד.
בכל בעיה או צורך בתחום הנדסת החשמל, יורם לנקוביץ הוא הכתובת עבורכם. תחומי התמחותו כוללים: ביצוע בדיקות תקינות למערכת החשמל בבתים ובדירות, בדיקות תאורה ובדיקות מתח גבוה, מדידת התנגדויות, בדיקת גנרטורים, תכנון ותיאום של פרויקטים בתחום החשמל ועוד.
 
 
 

זקוקים לשירותים בתשתיות ועבודות החשמל, פנו ליורם לנקוביץ ותיהנו משירות מקצועי, בטיחותי ואדיב!

 
 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר