מהנדס חשמל

 

 
בדיקה וייעוץ בנושאי מתח גבוה
 
     
 
  • יורם לנקביץ הינו בודק סוג 3 למתח גבוה
  • מתן שירות בנושא בדיקות כבלי מתח גבוה, מתח עליון ורשתות
  • חוות דעת וייעוץ בנושא שנאים והתאמתם למתקני חשמל שונים
  • לווי פרוייקטים בנושא שנ"גים (שנאים גדולים) MVA ומתח עליון בארץ ובחו"ל
 
     
  חיים קלים  
  אין ספק שהמצאת החשמל הפכה את חיינו לקלים ולנוחים הרבה יותר. די בכמה דקות או בשעה אחת של הפסקת חשמל כדי להיווכח עד כמה החשמל הוא מרכיב חיוני בהתנהלות חיינו התקינה והיעילה. אולם לצד החשיבות הגדולה של החשמל בחיים המודרניים, המגורים או השהות הממושכת לצד עמודי חשמל וקווי מתח גבוה יכולים להיות מסוכנים עבורנו. בדיוק בשל סיבה זו יש לבצע בדיקות מתח גבוה על ידי בודק חשמל מומחה.  
     
  על הסכנות שבשהות בקרבת קווי מתח גבוה  
                                    
אנרגיית החשמל מגיעה לביתנו מתחנות הכוח ודרך קווי מתח, שנמתחים על עמודי חשמל. המתח של הזרם החשמלי שמגיע לבית הפרטי שלנו עומד על פי רוב על 220 וולט. אולם המתח של זרם החשמל שעובר בקווי המתח מתחנות הכוח יכול להגיע לאלפי וולט ומעבר. לכן, בעוד שאין כל חשש משהייה בקרבת קווי מתח נמוך, שהייה ממושכת בקרבת קווי מתח גבוה יכולה להיות מסוכנת מאוד.
 
                                                
  מתח גבוה  
     
  קרינה אלקטרומגנטית  
 
קווי מתח גבוה פולטים כמויות גדולות מאוד של קרינה אלקטרומגנטית. קווי מתח שכאלו נמצאים בעמודי חשמל המוצבים באזורי תעשייה, ליד בניינים ומוסדות, בסמוך לשכונות מגורים וכדומה. קרינה אלקטרומגנטית דומה נפלטת גם משנאים שמוצבים בקומות תת קרקעיות או במרתפים של בניינים.
כיום גוברת המודעות לסכנה הקיימת בחשיפה ממושכת לקרינה האלקטרומגנטית הנפלטת מקווי מתח גבוה. המשרד לאיכות הסביבה מעריך כי קרינה זו מעלה את הסיכון לחלות במחלות סרטן, ובמיוחד בסרטן הדם. סיכון זה גדול במיוחד כשמדובר בילדים.
 
     
  יורם לנקביץ - בדיקות מתח גבוה  
 
לאור הסיכון הגדול הקיים בשהות ממושכת בקרבת קווי מתח גבוה, חשוב מאוד לבצע בדיקות מתח גבוה כדי לדעת האם אזור מגוריכם או אזור עבודתכם מעמיד אתכם בסיכון. יום לנקביץ הינו מהנדס חשמל וחשמלאי בודק סוג 3, המתמחה בביצוע בדיקות מתח גבוה לאיתור חריגות של קרינה אלקטרומגנטית.
 
     
  חשוב לדעת:  
 

בדיקות מתח גבוה מומלץ לבצע לפני שמחליטים האם לקנות דירה מסוימת או לא. אף אחד מאיתנו לא היה רוצה לגלות שהוא מסכן את בריאותו או את בריאות ילדיו רק בגלל שרכש דירה בקרבת עמודי מתח גבוה.

 
     
  אם גם אתם מעוניינים לוודא שמקום מגוריכם או מקום עבודתכם לא מסכן את בריאותכם – צרו קשר עוד היום עם המהנדס חשמל יורם לנקביץ והזמינו בדיקת מתח גבוה.  
     
     
     

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר