לנקביץ יורם- בודק סוג 3
 
 
 
 
 
 
072-3257670
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מתח גבוה

 
 
 
 
 
 
 
יורם לנקביץ מוסמך לבדיקות מתקני חשמל כגולל מתח גבוה, ומספק ייעוץ ובדיקות בכל עניין הנוגע למתח גבוה, כולל:
 
  • בדיקות כבלי מתח גבוה, מתח עליון ורשתות
  • חוות דעת וייעוץ בנושא שנאים והתאמתם למתקני חשמל שונים
  • לווי פרויקטים בנושא שנ"גים (שנאים גדולים) MVA ומתח עליון בארץ ובחו"ל
 

על הסכנות שבשהות בקרבת קווי מתח גבוה

 
אנרגיית החשמל מגיעה לביתנו מתחנות הכוח ודרך קווי מתח, שנמתחים על עמודי חשמל. המתח של הזרם החשמלי שמגיע לבית הפרטי שלנו עומד על פי רוב על 230 וולט. אולם המתח של זרם החשמל שעובר בקווי המתח מתחנות הכוח יכול להגיע לאלפי וולט ומעבר. לכן, בעוד שאין כל חשש משהייה בקרבת קווי מתח נמוך, שהייה ממושכת בקרבת קווי מתח גבוה יכולה להיות מסוכנת מאוד.
 

קרינה אלקטרומגנטית

 
קווי מתח גבוה פולטים כמויות גדולות מאוד של קרינה אלקטרומגנטית. קווי מתח שכאלו נמצאים בעמודי חשמל המוצבים באזורי תעשייה, ליד בניינים ומוסדות, בסמוך לשכונות מגורים וכדומה. קרינה אלקטרומגנטית דומה נפלטת גם משנאים שמוצבים בקומות תת קרקעיות או במרתפים של בניינים.

כיום גוברת המודעות לסכנה הקיימת בחשיפה ממושכת לקרינה האלקטרומגנטית הנפלטת מקווי מתח גבוה. המשרד לאיכות הסביבה מעריך כי קרינה זו מעלה את הסיכון לחלות במחלות סרטן, ובמיוחד בסרטן הדם. סיכון זה גדול במיוחד כשמדובר בילדים.
 
 
 

עומדים לקנות דירה? חשוב שתדעו!

 
בדיקות מתח גבוה מומלץ לבצע לפני שמחליטים האם לקנות דירה מסוימת או לא. אף אחד מאיתנו לא היה רוצה לגלות שהוא מסכן את בריאותו או את בריאות ילדיו רק בגלל שרכש דירה בקרבת עמודי מתח גבוה.
 

יורם לנקביץ מומחה לבדיקות מתח גבוה

 
לאור הסיכון הגדול הקיים בשהות ממושכת בקרבת קווי מתח גבוה, חשוב מאוד לבצע בדיקות מתח גבוה כדי לדעת האם אזור מגוריכם או אזור עבודתכם מעמיד אתכם בסיכון. יורם לנקביץ, מהנדס חשמל וחשמלאי בודק סוג 3, מתמחה בביצוע בדיקות מתח גבוה לאיתור חריגות של קרינה אלקטרומגנטית.
 
אם גם אתם מעוניינים לוודא שמקום מגוריכם או מקום עבודתכם לא מסכן את בריאותכם – צרו קשר עוד היום והזמינו בדיקת מתח גבוה.